OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Program Elitní zákazník

Chcete se stát elitním odběratelem autodílů, i když nejste zrovna velký autoservis? Ani nepotřebujete vydělávat na doporučování našeho e-shopu. Prostě chcete jen mít parádní ceny na autodíly. Bez závazků. Bez odběrů.

Nabídneme program na míru I VÁM.

Jaké výhody z programu Elitní zákazník plynou?

Program má za cíl výrazně zlepšit nákupní podmínky pro obyčejné odběratele autodílů. Je jedno, jestli díly potřebujete pro provoz svého vlastního auta, nebo je objednáváte pro kolegu v práci, souseda nebo švagra. Pokud nepodnikáte a nechcete využít našeho provizního partnerského programu, nebo se nechcete stát ambasadorem naší značky, protože vám to přijde příliš svazující, nabízíme možnost přihlásit se do programu, v kterém:

 • Jako Elitní zákazník budete mít přístup k časově omezeným výhodným akcím a slevám.
 • V první vlně se dozvíte o novinkách, které připravujeme.
 • Uspořádáme pro vás soutěže o slevy nebo věcné ceny.

Jak se do programu přihlásit?

Jednoduše - stačí se přihlásit k odběru speciálního "klubového" magazínu. Tento newsletter, který posíláme pouze Elitním zákazníkům, Vám přinese ještě více informací, rad a speciálních slev, než naše obyčejné novinky na webu Voton.cz - ty používáme a nadálebudeme používat ke sdělení spíše technických změn, které souvisejí přímo s nákupem. Ty úplně nejlepší akce budeme zveřejňovat pouze Elitním zákazníkům.

Přihlášení je samozřejmě zdarma.

Odhlásit se z programu můžete samozřejmě v budoucnu kdykoliv - v každém newsletteru pro Elitní zákazníky bude vložen odkaz na kterém se odhlásíte.

Do kterého z partnerských programů se zapojíte?

 • Klub autoservisů Voton.cz

  21. 10. 2019

  Program pro intenzivní spolupráci s velkými opravnami a autoservisy. Primárně se týká partnerů v Jihočeském regionu, kteří využívají našich rozvozových kapacit.

 • Affiliate program Voton.cz

  21. 10. 2019

  Máte webové stránky? Jste aktivní v klubových fórech? Chcete si přivydělat? Mrkněte na to, jestli by se vám líbilo mít provize z nákupů autodílů vašich přátel.

 • Využij výhody pro sebe v programu Elitní zákazník

  21. 10. 2019

  Program pro obyčejné lidi, kteří chtějí vědět o novinkách v sortimentu, o cenových akcích a výhodách nákupu.

 • Staň se ambasadorem

  21. 10. 2019

  Hledáme parťáky! Recenzujte výrobky, pište o svých opravách, pomáhejte přátelům. Dostanete od nás parťáckou slevu i zákulisní informace ještě než je vypustíme do světa.

archív

Proč se do toho pustit s Voton.cz?

- 90 % objednávek expedováno do 2. dne

- kamenná prodejna v Č. Budějovicích

- e-shop s responzivní šablonou

- tisíce položek skladem

- 9 let v oboru

- přes 1 000 000 položek v e-shopu

- desetitisíce obsloužených a spokojených zákazníků